Biuro w standardzie premium w centrum Warszawy

Lokal | Sprzedaż | Warszawa, Śródmieście

6 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 000 PLN
Cena za m2
17 204 PLN
Powierzchnia
377,80 m2
Piętro
Parter / 9
Liczba pięter
9
Numer oferty
46/13242/OLS

Opis

Z dumą prezentujemy doskonałą okazję nabycia świetnie zlokalizowanego biura w standardzie premium, idealnie przystosowanego do różnorodnych potrzeb biznesowych. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 377.8 m2, znajdująca się w sercu Warszawy, która zapewni komfortową przestrzeń pracy dla Twojej firmy.

ATUTY BIURA:
+ Doskonała lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych instytucji i punktów biznesowych.
+ Wydzielona prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu.
+ Wysoki standard wykończenia, gwarantujący komfort i prestiżowe warunki pracy.
+ Zastosowanie rozwiązań, takich jak recepcja, system alarmowy oraz ochrona, zapewniających bezpieczeństwo i wygodę.
+ Przestronna powierzchnia, na którą składają się dwa lokale o powierzchni 184,50 m2 oraz 193,30 m2, dająca możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
+ 4 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, zapewniające wygodę dla pracowników i klientów.


OPIS BIURA:
To eleganckie biuro zajmuje łączną powierzchnię 377.8 m2, idealnie przystosowane do potrzeb biznesowych. Wykończone z dbałością o detale, oferuje komfortową i funkcjonalną przestrzeń pracy. Znajduje się tu recepcja, która witając gości, podkreśla prestiż firmy. Dodatkowo, biuro zajmuje dwie kondygnacje - parter (3,27m) oraz pierwsze piętro (2,80m), które są wyposażone w zaawansowany system alarmowy i ochronę, zapewniając pełne bezpieczeństwo. W skład biura wchodzą także 4 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, ułatwiające dostęp dla pracowników i klientów.


LOKALIZACJA:
Biuro znajduje się w samym sercu Warszawy, w dogodnej lokalizacji zapewniającej łatwy dostęp do kluczowych instytucji, punktów biznesowych oraz miejsc rekreacyjnych.


KOMUNIKACJA:

Doskonała infrastruktura komunikacyjna zapewnia łatwy dostęp do biura zarówno samochodem, jak i transportem publicznym (autobusy, metro Centrum Nauki Kopernik, tramwaje) co sprawia, że jest to idealne miejsce do prowadzenia działalności biznesowej.


INFORMACJE DODATKOWE:

To unikalna oferta dla firm poszukujących wysokiej jakości biura w centrum Warszawy. Zapewnij swojej firmie prestiżowe i komfortowe warunki pracy.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i poznać szczegóły tej wyjątkowej oferty.

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak
Ochrona
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Alarm
Tak
Klimatyzacja
Tak

Zapytaj o ofertę

Kinga Brzosko

Kinga Brzosko

Zarząd / Real Estate Advisor

Licencja: 29544

Administratorem danych osobowych jest Delago.pl z siedzibą przy ul. Sarmacka 9/4, 02-972 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kinga.brzosko@delago.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM