Biuro w standardzie premium Powiśle

Lokal | Sprzedaż | Warszawa, Śródmieście

6 500 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
6 500 000 PLN
Cena za m2
17 204 PLN
Powierzchnia
377,80 m2
Piętro
Parter / 9
Liczba pięter
9
Numer oferty
47/13242/OLS

Opis

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję nabycia prestiżowego biura w doskonałej lokalizacji na warszawskim Powiślu, idealnie przystosowanego do różnorodnych potrzeb biznesowych. Ta ekskluzywna nieruchomość o powierzchni 377.8 m2 zapewni wygodną przestrzeń pracy dla Twojej firmy.


ATUTY BIURA:
+ Prestiżowa lokalizacja na warszawskim Powiślu, zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych instytucji i punktów biznesowych.
+ Prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu dla użytkowników biura.
+ Wysoki standard wykończenia, gwarantujący komfort i prestiżowe warunki pracy.
+ Zastosowanie takich rozwiązań jak: recepcja, system alarmowy oraz ochrona, zapewniających bezpieczeństwo i wygodę.
+ Przestronna powierzchnia składająca się z dwóch lokali o powierzchni 184,50 m2 oraz 193,30 m2, dająca możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
+ 4 miejsca parkingowe w garażu podziemnym.


OPIS BIURA:
To eleganckie biuro zajmuje łączną powierzchnię 377.8 m2, idealnie przystosowane do potrzeb biznesowych. Wykończone z dbałością o detale, oferuje komfortową i funkcjonalną przestrzeń pracy. Znajduje się tu recepcja, która witając gości, podkreśla prestiż firmy. Dodatkowo, biuro zajmuje dwie kondygnacje - parter (3,27m) oraz pierwsze piętro (2,80m), które są wyposażone w zaawansowany system alarmowy i ochronę. W skład biura wchodzą także 4 miejsca parkingowe w garażu podziemnym, ułatwiające dostęp dla pracowników i klientów.


LOKALIZACJA:
Biuro znajduje się na prestiżowym Powiślu, oferując łatwy dostęp do kluczowych instytucji, punktów biznesowych oraz miejsc rekreacyjnych, w sąsiedztwie metra Centrum Nauki Kopernik.


KOMUNIKACJA:
Doskonała infrastruktura komunikacyjna zapewnia łatwy dostęp do biura zarówno samochodem, jak i transportem publicznym (autobusy, metro, tramwaje), co czyni to miejsce idealnym do prowadzenia działalności biznesowej.


INFORMACJE DODATKOWE:
To wyjątkowa oferta dla firm poszukujących wysokiej jakości biura na warszawskim Powiślu. Zapewnij swojej firmie prestiżowe i komfortowe warunki pracy.


Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację i poznać szczegóły tej unikalnej oferty.

Dodatkowe informacje

Recepcja
Tak
Ochrona
Tak
Kontrola dostępu
Tak
Alarm
Tak
Klimatyzacja
Tak

Zapytaj o ofertę

Kinga Brzosko

Kinga Brzosko

Zarząd / Real Estate Advisor

Licencja: 29544

Administratorem danych osobowych jest Delago.pl z siedzibą przy ul. Sarmacka 9/4, 02-972 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kinga.brzosko@delago.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM